Katalogi aukcyjne: Kunker 76 (2002), Drot Paris (1992), zestaw w sztuk
Cena wywoławcza:
100 PLN
120 PLN
2019-12-14
Duża oferta polskiej numizmatyki.
Katalog francuski: 80-dukatówka Zygmunta III Wazy, portugał Gdański 1614 i talar elbląski Jana Kazimierza.
Kunker: Kilkaset wyselekcjonowanych monet polskich od średniowiecza po XIX w. Zbiór starej gdańskiej Familii.
Bardzo dobry stan zachowania obydwu katalogów.