Katalog aukcyjny Znak aukcja nr. 1
Cena wywoławcza:
1 PLN
10 PLN
2010-04-29 ( 14:30 )
Numer: -115-
Opis: Rosyjski katalog aukcyjny Znak z aukcji nr. 1. Twarda oprawa. Kolorowe fotografie. Używane. Stan zachowania jak widać na fotografii (dobry).
Nr aukcji:
1012094519
Rozpoczęcie licytacji:
2010-04-22
14:30
Zakończenie licytacji:
2010-04-29
14:30
Liczba licytujących:
4