Złote monety na aukcjach światowych Kaleniecki
Cena wywoławcza:
1 PLN
110 PLN
2010-04-30 ( 10:19 )
Numer: -115-
Opis: 565 str., wszystkie monety ilustrowane, Warszawa 2003, twarda oprawa Używany. Stan zachowania jak widać na fotografii (idealny).
Nr aukcji:
1013252183
Rozpoczęcie licytacji:
2010-04-23
10:19
Zakończenie licytacji:
2010-04-30
10:19
Liczba licytujących:
6