USA. 1/4 dolara 1893, Filadelfia - PIĘKNE
Cena wywoławcza:
500 PLN
2 400 PLN
2021-03-22
Pięknie zachowana moneta ze szlachetną patyna.
KM 115
Stan zachowania:
1-/2+
6,26 g Ag .900