Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Łączności
Cena wywoławcza:
2 000 PLN
4 830 PLN
2014-10-25
Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Łączności, wersja oficerska. Srebro, emalia. Po stronie rewersu nabita cecha srebra warszawskiego urzędu probierczego (próba 2.), imiennik wykonawcy („J.M”) oraz numer („77”). Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Nakrętka sygnowana „ZJEDNOCZENI GRAWERZY”, dobrana z innej odznaki.
Stan zachowania przedmiotu: bardzo dobry.