Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego
Cena wywoławcza:
2 000 PLN
4 025 PLN
2014-10-25
Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego. Srebro, tombak, emalia. W centralnej części ażurowa nakładka przedstawiająca orła w koronie otoczonego wieńcem z liści laurowych. Pod nią emaliowana na czerwono, giloszowana tarczka, tworząca tło. Całość mocowana do odznaki czterema nitowanymi sztyftami. Po stronie rewersu gwintowany słupek. Oryginalna niesygnowana nakrętka.
Stan zachowania przedmiotu: zbliżony do idealnego.