Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego (364)

4 025,00 zł

Cena wywoławcza:
2 000,00 zł

2014-10-25

Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego. Srebro, tombak, emalia. W centralnej części ażurowa nakładka przedstawiająca orła w koronie otoczonego wieńcem z liści laurowych. Pod nią emaliowana na czerwono, giloszowana tarczka, tworząca tło. Całość mocowana do odznaki czterema nitowanymi sztyftami. Po stronie rewersu gwintowany słupek. Oryginalna niesygnowana nakrętka.

Stan zachowania przedmiotu: zbliżony do idealnego.

Stan zachowania
Średnica 45,4 x 45,4 mm

Ordery, odznaki, odznaczenia
Aukcja 6
364
2014-10-25