II RP. 5 złotych 1936, żaglowiec, klipa, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego
27 945,00 zł
Cena wywoławcza:
10 000,00 zł
2014-10-25

Moneta wybita w 15. rocznicę budowy portu w Gdyni. Nakład 200 sztuk. W brązie bardzo rzadko spotykana.
Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.
Wyśmienicie zachowany egzemplarz.

Drobne punktowe przebarwienie metalu.

Parchimowicz P 149 b

Stan zachowania: 1

Waga: 17,63 g br

II Rzeczpospolita Polska
Aukcja 6
335
2014-10-25