Zygmunt III Waza. Gdańsk, grosz 1623, Gdańsk
Cena końcowa:
318,00 zł
Cena wywoławcza:
30,00 zł
2022-06-25

Rzadszy wariant z końcówką napisu na awersie PRV.

Lekko pofalowana powierzchnia, patyna.

Kopicki 7472 (R1)

Stan zachowania: 2/3

Waga: 0,96 g Ag

Zygmunt III Waza
Aukcja 34 - sesja I
424
2022-06-25