Aleksander III. Medal pośmiertny 1881-1894, srebro
240,00 zł
Cena wywoławcza:
200,00 zł
2022-06-25

Aw.: Głowa cara w prawo, poniżej gałązka i napis: ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III
Rw.: Daty 1881 - 1894 pod koroną, poniżej krzyż

Medal wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III.

Ryski w polu, ale medal przyzwoicie zachowany. Patyna.

Diakov 1094.1

Stan zachowania: 2-/3+

Waga: 11,58 g Ag

Rosja kolekcja monet
Aukcja 34 - sesja I
1045
2022-06-25