Aleksander III. Medal pośmiertny 1881-1894, srebro
Cena wywoławcza:
200 PLN
240 PLN
2022-06-25
Aw.: Głowa cara w prawo, poniżej gałązka i napis: ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III
Rw.: Daty 1881 - 1894 pod koroną, poniżej krzyż
Medal wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III.
Ryski w polu, ale medal przyzwoicie zachowany. Patyna.
Diakov 1094.1
Stan zachowania:
2-/3+
11,58 g Ag
28 mm