Księstwo Warszawskie - 5 groszy 1812 IB, 10 groszy 1813 IB, Warszawa, zestaw 2 monet
294,00 zł
Cena wywoławcza:
100,00 zł
2022-03-19

Patyna. Przyzwoicie zachowane.

Kopicki 3686 i 3690; Plage 99 i 103

Stan zachowania: 3+

Waga: Ag

Księstwo Warszawskie
Aukcja 33 - sesja I
922
2022-03-19