Allegro
AUKCJE
Wyceń
Kup
Sprzedaj
Konto:
niemczyk.pl
Email:
[email protected]
Telefon:
226204574
Allegro
Świat. Niemcy Augsburg, Talar miejski 1694, Wassertaler, Asgsburg
Cena wywoławcza:
1 000
PLN
2 300
PLN
2014-05-24
Sprzedaj podobny
Bardzo ładny egzemplarz. Stara patyna.
Davenport 5047; Forster 402
Stan zachowania
Stan zachowania:
2
28,76 g Ag
43 mm
Metal
Ag
Informacje
Nr aukcji:
Aukcja 5
Lot:
489
Data aukcji:
2014-05-24
Cena końcowa:
2 300
PLN
PLN
Wyślij wiadomość
show = window.scrollY > 100">
window.scrollTo({top: 0, behavior: 'smooth'})">