PRL. 200 złotych 1974-1976, zestaw 3 monetPRL. 200 złotych 1974-1976, zestaw 3 monet
Cena wywoławcza:
40 PLN
156 PLN
2021-03-21
Delikatna patyna, nalot.
Fischer 103-105
Stan zachowania:
1-
14,5 g Ag 750/2 x 14,5 g Ag 62