II RP. 5 złotych 1932 głowa kobiety, ZE ZNAKIEM MENNICY PCGS AU58 - RZADKOŚĆ (2375)

0,00 zł

Cena wywoławcza:
2 000,00 zł

2021-03-21

Jedna z najrzadszych monet II RP, odmiana ze znakiem mennicy. Menniczej świeżości egzemplarz z delikatną, złotawą patyną.

Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna.

Prezencja monety lepsza od orzeczonej noty gradingowej.

Polecamy.

Parchimowicz 116a

Stan zachowania PCGS AU58

Monety II Rzeczpospolita
Aukcja 28- sesja II
2375
2021-03-21