Austria, Franciszek II (1792–1835). 6 krajcarów 1800 F, Hall
Cena wywoławcza:
60 PLN
198 PLN
2020-12-15
Bardzo ładnie zachowane. Brązowa patyna.
Herinek 1034
Stan zachowania:
2
13,00 g Cu