Zygmunt III Waza. Trzykrucierzówka 1617, Kraków, Zygmunt III Waza. Grosz 1626, Gdańsk
Cena końcowa:
480,00 zł
Cena wywoławcza:
150,00 zł
2021-09-26

Bardzo ładne egzemplarze. Patyna.

Kopicki 890 (R1), 7476 (R)

Stan zachowania: 2-

Waga: Ag

Zygmunt III Waza
Aukcja 31 - sesja I
331
2021-09-26