Polska XIX w./Rosja. Mikołaj I, Aleksander II. Dienieżka 1862 BM, kopiejka 1862 BM, 3 kopiejki 1858 BM, Warszawa
283,20 zł
Cena wywoławcza:
180,00 zł
2021-12-11

Monety z Mennicy Warszawskiej i literami BM pod datą.
Najrzadszy z zestawu nominał - 3 kopiejki, stan 3-.

Bitkin 493/507/ Bitkin 456 (R); Plage 528/481/ 472

Stan zachowania: 3/4

Waga: Cu

Polska XIX w. / Rosja
Aukcja 32 - sesja I
924
2021-12-11