Aleksander III. Medal pośmiertny 1881-1894,
460,20 zł
Cena wywoławcza:
150,00 zł
2021-06-26

Aw.: Głowa cara w prawo, poniżej gałązka i napis: ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III

Rw.: Daty 1881 - 1894 pod koroną, poniżej krzyż

Medal wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III.

Wiekowa patyna, ładnie zachowany.

Diakov 1094.1

Stan zachowania: 2-

Waga: 11,77 g Ag

Rosja
Aukcja 29- sesja I
970
2021-06-26