Zygmunt III Waza. Trzykrucierzówka 1616, Kraków NGC MS62 (2 MAX) - PIĘKNA
Cena wywoławcza:
300 PLN
1 170 PLN
2021-06-26
Wariant z herbem Awdaniec na rewersie monety.
Druga najwyższa nota gradingowa w NGC.
Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy. Delikatna patyna.
Rzadki numizmat w tym stanie zachowania.
Kopicki 888 (R1)
Stan zachowania:
NGC MS62 (2 MAX)