Zygmunt II August. Półgrosz 1561, Wilno, Zygmunt I Stary. Półgrosz 1519, 15??, Wilno, zestaw 3 monet (202)

94,40 zł

Cena wywoławcza:
40,00 zł

2021-06-26

Zestaw 3 półgroszy wileńskich. Patyna.

Kopicki 3151, 3264

Stan zachowania 3/3-
Waga Ag

Zygmunt II August
Aukcja 29- sesja I
202
2021-06-26