Zygmunt III Waza. Trzykrucierzówka 1615, Kraków
Cena wywoławcza:
60 PLN
396 PLN
2021-03-20
Zielonkawa patyna.
Kopicki 887 (R1)
Stan zachowania:
3/3+
1,57 g Ag