Rosja, Mikołaj II. Mikołaj II. Rubel 1913, Petersburg 300-lecie Dynastii Romanowów, stempel głęboki NGC MS63
1 652,00 zł
Cena wywoławcza:
700,00 zł
2021-03-20

Aw.: Głowy carów na wprost

Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. Nominał i data 1613-1913

Odmiana wybita stemplem głębokim.

Znakomicie zachowany egzemplarz.

Ładna, delikatna patyna podkreślająca detale monety, połysk.

Bitkin 336

Stan zachowania: NGC MS63

Rosja
Aukcja 28- sesja I
1011
2021-03-20