Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1908 F, Stuttgart
Cena wywoławcza:
100 PLN
186 PLN
2020-06-22
Dużo połysku menniczego. Złotawa patyna.
AKS 143; Jaeger 176
Stan zachowania:
2-
27,80 g Ag .900