Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1908 F, Stuttgart
Cena wywoławcza:
80 PLN
174 PLN
2020-06-22
Delikatny połysk w tle, złotawa patyna.
AKS 143; Jaeger 176
Stan zachowania:
3+
27,64 g Ag .900