Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1900 F, Stuttgart
Cena wywoławcza:
80 PLN
114 PLN
2020-06-22
Delikatny połysk w tle, patyna.
AKS 143; Jaeger 176
Stan zachowania:
27,71 g Ag .900