Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1875 F, Stuttgart
Cena wywoławcza:
80 PLN
156 PLN
2020-06-22
Resztki połysku, patyna.
AKS 139; Jaeger 173
Stan zachowania:
27,51 g Ag .900