Niemcy, Sachsen, Altenburg. 5 marek 1901 A, Berlin
Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 512 PLN
2020-06-22
Bardzo rzadka 5-markówka.
Kolorowa patyna, dużo połysku menniczego. Drobne ryski w tle.
Weege 139; Jaeger 143
Stan zachowania:
3+/2-
27,66 g Ag .900