Niemcy, Sachsen, Altenburg. 5 marek 1901 A, Berlin (2634)

1 449,00 zł

Cena wywoławcza:
1 200,00 zł

2020-06-22

Bardzo rzadka 5-markówka.

Kolorowa patyna, dużo połysku menniczego. Drobne ryski w tle.

Weege 139; Jaeger 143

Stan zachowania 3+/2-
Waga 27,66 g Ag .900

Niemcy
Aukcja 25 - sesja III
2634
2020-06-22