Niemcy, Sachsen - Altenburg. Ernest. Talar 1869 B, Hanower (2627)

690,00 zł

Cena wywoławcza:
300,00 zł

2020-06-22

Rzadki talar. Nakład 22.200 sztuk

Patyna, przyzwoicie zachowane detale.

Davenport 814; ASK 61

Stan zachowania 3+
Waga 18,42 g Ag

Niemcy
Aukcja 25 - sesja III
2627
2020-06-22