Niemcy, Wirtembergia. 3 marki 1912 F, Stuttgart
Cena wywoławcza:
40 PLN
114 PLN
2020-03-16
Kolorowa patyna przy rancie. Połysk w tle.
AKS 144; Jaeger 175
Stan zachowania:
2-/3+
16,62 g Ag