Niemcy, Wirtembergia. 3 marki 1909 F, Stuttgart NGC PF64 (2 MAX)
Cena wywoławcza:
1 200 PLN
2 040 PLN
2020-03-16
Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz oceniony oczko wyżej.
Wyśmienicie zachowany egzemplarz wybity stemplem lustrzanym. Kolorowa patyna zachodząca od rantu, intensywny połysk menniczy. Bardzo rzadka pozycja w takim stanie zachowania.
AKS 144; Jaeger 175
Stan zachowania:
NGC PF64