Niemcy. Ludwig von Baden 5 Marek 1955 G Markgraf NGC MS65 - RZADKIE (2567)

575,00 zł

Cena wywoławcza:
500,00 zł

2020-03-16

Wysoka nota gradingowa.

Wspaniale zachowany egzemplarz, delikatna patyna i mocny połysk menniczy,

Rzadka i poszukiwana moneta, szczególnie tak znakomitej kondycji.

AKS 212, Jaeger 390

Stan zachowania NGC MS65

Niemcy / Prusy
Aukcja 24 - sesja III
2567
2020-03-16