Niemcy, Sachsen-Meiningen. 5 marek 1908 D, Monachium - Rzadkie
Cena wywoławcza:
1 000 PLN
2 400 PLN
2020-03-16
Egzemplarz z bardzo świeżego stempla. Piękna patyna podkreślająca detale. Połysk. Rzadka moneta, zwłaszcza w tym stanie zachowania.
Weege 149b
Stan zachowania:
1/1-
27,78 g Ag