Niemcy, Saksonia - Altenburg. 5 marek 1903 A, Berlin NGC MS63
Cena wywoławcza:
1 400 PLN
2 040 PLN
2020-03-16
Moneta wybita na 50-lecie panowania. Rzadka pięciomarkówka.
Złocista patyna, mocny połysk menniczy, świetne detale.
Moneta trudna do zdobycia w tym stanie zachowania.
AKS 67; Jaeger 144
Stan zachowania:
NGC MS63