Niemcy, Hesja - Darmstadt. 3 marki 1910 A, Berlin (2540)

460,00 zł

Cena wywoławcza:
250,00 zł

2020-03-16

Rzadka trzymarkówka nieczęsto spotykana na aukcjach.
Ładny stan zachowania. Połysk, złotawa patyna.

AKS 159; Jaeger 76

Stan zachowania 2+
Waga 16,65 g Ag

Niemcy / Prusy
Aukcja 24 - sesja III
2540
2020-03-16