Niemcy, Hesja. 5 marek 1876 H, Darmstadt (2539)

207,00 zł

Cena wywoławcza:
100,00 zł

2020-03-16

Rzadszy typ monety.
Patyna, ryski w tle.

Jaeger 67

Stan zachowania 3
Waga 27,49 g Ag

Niemcy / Prusy
Aukcja 24 - sesja III
2539
2020-03-16