Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1908 F, Stuttgart GCN MS60
Cena wywoławcza:
200 PLN
288 PLN
2019-12-16
Pięknie zachowana moneta w slabie GCN z notą MS60.
Złocista patyna na całej powierzchni. Połysk.
AKS 143; Jaeger 176
Stan zachowania:
GCN MS60