Niemcy, Prusy. 5 marek 1876 A, Berlin NGC AU58, A Berlin NGC AU58
Cena wywoławcza:
200 PLN
840 PLN
2019-12-16
Piękny stan zachowania.
Złocista patyna na całej
powierzchni. Połysk.
AKS 114; Jaeger 97
Stan zachowania:
NGC AU58