Niemcy, Prusy. 5 marek 1876 A, Berlin NGC AU58, A Berlin NGC AU58 (2499)

805,00 zł

Cena wywoławcza:
200,00 zł

2019-12-16

Piękny stan zachowania.
Złocista patyna na całej powierzchni. Połysk.

AKS 114; Jaeger 97

Stan zachowania NGC AU58

Niemcy / Prusy
Aukcja 23 - sesja III
2499
2019-12-16