Niemcy, Braunschweig-Wolfenbuttel. 4 Mariengroschen 1714 HCB
Cena wywoławcza:
30 PLN
144 PLN
2019-12-16
Połysk, patyna.
Stan zachowania:
2
2,16 g Ag