Niemcy. Braunschweig-Lüneburg-Calenberg. 4 mariengroschen 1692 (2414)

115,00 zł

Cena wywoławcza:
40,00 zł

2019-12-16

Czyste srebro.

Gięty egzemplarz. Patyna.

Stan zachowania 3
Waga 2,15 g Ag

Niemcy / Prusy
Aukcja 23 - sesja III
2414
2019-12-16