Niemcy, Braunschweig-Calenberg-Hannover. 2/3 talara 1678, Clausthal (2411)

172,50 zł

Cena wywoławcza:
120,00 zł

2019-12-16

Wiekowa patyna.
Davenport 381

Stan zachowania 3
Waga 14,85 g Ag

Niemcy / Prusy
Aukcja 23 - sesja III
2411
2019-12-16