Niemcy, Braunschweig-Calenberg-Hannover. 2/3 talara 1678, Clausthal
Cena wywoławcza:
120 PLN
180 PLN
2019-12-16
Wiekowa patyna.
Davenport 381
Stan zachowania:
14,85 g Ag