Księstwo Warszawskie. Grosz 1811, 5 groszy 1811, 10 groszy 1812, Warszawa zestaw 3 sztuk
719,80 zł
Cena wywoławcza:
100,00 zł
2020-12-12

Monety czytelne. Patyna.

Plage 68, 95, 102

Stan zachowania: 3

Waga: Cu/Ag

Księstwo Warszawskie
Aukcja 27- sesja I
917
2020-12-12