Kazimierz IV Jagiellończyk. Szeląg, Gdańsk / Zygmunt I Stary. Denar 1547, Gdańsk i denar Toruński, zestaw 3 sztuk (174)

153,40 zł

Cena wywoławcza:
70,00 zł

2020-12-12

- Szeląg gdański Kazimierza Jagiellończyka, stan 3/3-. Ciekawa odmiana z dużą rozetą nad Orłem, Kopicki 7204-7250.
- denar Zygmunta Starego 1547, Gdańsk, stan 3-, patyna, Kopicki 7260 (R4).
- denar toruński Zygmunta Starego, stan 3-, patyna, Kopicki 3072 (R2).

Stan zachowania 3/3-
Waga Ag

Zygmunt I Stary
Aukcja 27- sesja I
174
2020-12-12