Rosja, Aleksander II. Dienieżka 1858 EM, Jakaterinburg NGC MS63 RB (MAX)
Cena wywoławcza:
200 PLN
720 PLN
2020-12-12
Najwyższa nota gradingowa na świecie.
Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, czekoladowa
patyna.
Bitkin 366
Stan zachowania:
NGC MS63 RB (MAX)