Rosja, Mikołaj ll. Mikołaj II. Rubel 1913, Petersburg 300-lecie Dynastii Romanowów, stempel głęboki NGC MS63
1 836,00 zł
Cena wywoławcza:
700,00 zł
2020-10-17

Aw.: Głowy carów na wprost
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. Nominał i data 1613-1913

Odmiana wybita stemplem głębokim.

Znakomicie zachowany egzemplarz.

Ładna, delikatna patyna podkreślająca detale monety, połysk.

Bitkin 336

Stan zachowania: NGC MS63

Waga: Ag

Rosja kolekcja monet
Aukcja 26
436
2020-10-17