Niemcy, Darmstadt. Gulden 1842 (2428)

63,25 zł

Cena wywoławcza:
40,00 zł

2019-06-17

Patyna, resztki połysku.

Jaeger 39

Stan zachowania 3
Waga 10,53 g Ag

Niemcy / Prusy
Aukcja 20 - sesja III
2428
2019-06-17