Niemcy, Braunschweig. 24 Mariengroschen 1829
Cena wywoławcza:
100 PLN
420 PLN
2019-06-17
Bardzo ładny egzemplarz. Połysk, kolorowa patyna.
Jaeger 238
Stan zachowania:
2+
12,97 g Ag