II RP. 1 złoty 1925, Londyn, kropka po dacie NGC MS64
Cena wywoławcza:
1 200 PLN
2 340 PLN
2019-06-16
Moneta z kolorową patyna przy rancie i pięknym połyskiem menniczym. Rzadka w takim stanie zachowania. Polecamy.
Parchimowicz 107b
Stan zachowania:
NGC MS64