Rosja. Mikołaj II. Rubel 1913, Petersburg 300-lecie Dynastii Romanowów, stempel głęboki PCGS UNC
Cena wywoławcza:
350 PLN
822 PLN
2020-06-20
Aw.: Głowy carów na wprost.
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. Nominał i data 1613-1913
Odmiana wybita stemplem głębokim.
Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna. Surowa ocena firmy gradingowej.
Bitkin 336
Stan zachowania:
PCGS UNC