Cesarstwo Rzymskie, Konstantyn I Wielki (307-337). Follis 320-324, Tessaloniki
Cena końcowa:
90,00 zł
Cena wywoławcza:
40,00 zł
2020-03-14

Aw.: Głowa cesarza w prawo
Rw.: Napis w wieńcu laurowym

Patyna.

RIC 101

Stan zachowania: 3+

Waga: 3,56 g brąz

Monety antyczne
Aukcja 24 - sesja I
90
2020-03-14