Śląsk, Księstwo Nyskie. Franciszek Ludwik (1683-1732). 15 krajcarów 1693 LPH, Nysa
Cena wywoławcza:
200 PLN
492 PLN
2020-03-14
Wariant z popiersiem w obwódce bez zdobień.
Złotawa patyna.
F.u.S. 2734; EM. 123 (R1)
Stan zachowania:
2-/3+
6,75 g Ag