Cesarstwo Rzymskie. Konstantyn I Wielki (307-337). Follis 322-323, Trewir
109,25 zł
Cena wywoławcza:
60,00 zł
2020-03-14

Aw.: Popiersie cesarza w prawo
Rw.: Ołtarz z globem i inskrypcją

Zielona patyna. Bardzo ładny stan zachowania.

RIC 368

Stan zachowania: 2+

Waga: 3,25 g brąz

Monety antyczne
Aukcja 24 - sesja I
75
2020-03-14